CREATE ACCOUNT

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

 

Limfodrenāža jeb gaisa zābaki

 

Mūsu studija piedāvā vēl vienu procedūru, ar kuras palīdzību bez liekās piepūles Jūs varēsiet iegūt skaistu ķermeni un labu pašsajūtu kopumā. Pēc limfodrenāžas procedūras Jūs uzreiz jutīsieties labi un šis rezultāts saglabāsies uz ilgu laiku.

Parasti pacienti jūtās vieglāk jau pēc pirmās procedūras, bet nākamo procedūru laikā pakāpeniski mazinās attiecīgo ķermeņa daļu apkārtmērs un tādi simptomi kā celulīts, tūska, nogurums kājās u.c., samazinās.

Profilaktiskos nolūkos limfodrenāžu ieteicams veikt 1 - 4 reizes mēnesī vai kā 10 procedūru kursu divas reizes gadā.

Tomēr primāri limfodrenāža ir ārstniecības metode, kas spēj palīdzēt ļoti plašam cilvēku lokam, piemēram, tiem, kam ikdienā nākas ilgstoši stāvēt kājās, bieži lidot lidmašīnā vai piekopt mazkustīgu dzīvesveidu. Tā lieliski noder cilvēkiem ar kāju vēnu saslimšanām, un tiem, kam nepieciešama rehabilitācija pēc traumām un smagām slimībām. Tāpat limfodrenāža efektīvi novērš tūskas un uzlabo asins cirkulāciju.

                                limfo

Kā notiek procedūra

Pastāv divu veidu – manuālā limfodrenāža, kuru fizioterapeits veic ar rokām, un mehāniskā limfodrenāža – izmantojot speciālu aparatūru – limfodrenāžas zābakus.

Mūsu studijā ir pieejama viena no limfodrenāžas procedūrām - mehāniskā limfodrenāža.

Mehānisko limfodrenāžu izmanto gan kosmētiskos nolūkos, gan ārstnieciskos nolūkos. Tā ir vakuuma masāžas procedūra, kuras laikā ar vienmērīga, ritmiska gaisa spiediena palīdzību tiek masēts vai nu viss ķermenis, vai tikai kājas. Pacientam tiek uzvilkts speciāls ietērps limfodrenāžas jeb gaisa zābaki un, iespējams, arī jostas vēderam un gurniem, kas, aptverot vajadzīgās ķermeņa daļas, tās maigi masē, tā labvēlīgi ietekmējot limfātisko sistēmu. Aparatūrai pieslēgtās elastīgās manžetes iedarbojas uz ādu, zemādas tauku slāni, muskuļiem, vēnām un limfvadiem. Rezultātā tiek paātrināta liekā šķidruma un toksīnu izvadīšanās, uzlabojas venozā asinsrite un aktivizējas vielmaiņas procesi ādā, t.i. liekā šķidruma un vielmaiņas gala produktu izvadīšanu no organisma.

 

                                                   

 

 

TOP