CREATE ACCOUNT

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

 
×

Brīdinājums

JFolder: :files: Izvēlētais ceļš nav mape. Ceļš: /home/topersv/public_html/images/rigas54a
×

Paziņojums

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/rigas54a

BIĶERNIEKU IELA 143, MEŽCIEMS

 

Darba laiks

Solārijs, vakuuma trenažieris
Darba dienās 10:00-21:00,
S/Sv 12:00-19:00

Pakalpojumi

Solārijs, Vakuuma trenažieris

Studijas kontakti

Tālr: +371 22522226, info@oxyclub.lv

STUDIJĀ PIEEJAMAIS BODYSPACE TRENAŽIERIS

 

Body Space Vacu Therm stepperis divi vienā – ierīce, vakuuma un Infrared tehnoloģiju apvienojumā, kas paredzēta cilvēkiem, kam patīk kustība. Ar Vacu Therm Stepperi 2-1 Jūs iegūsiet skaistas figūras līnijas, īpaši vēdera, augšstilbu un sēžamvietas apvidū.

Ekskluzīvā termālā kapsula ir aprīkota ar jaunākās tehnoloģijas trenažieri – stepperi un datora ekrānu. Iebūvētā vadības ierīce ļauj Jums kontrolēt trenažieri kapsulā, ar manuālām kustībām Jums būs iespēja mainīt vingrinājumu slodzi.

Šīs ierīces galvenā priekšrocība ir tā, ka Infrared staru ietekmē strauji sasilst zemādas slāņi un muskuļi, kas veicina vielmaiņu un uzlabo asinsriti. Vakuuma un Infrared staru iedarbība ir efektīvs līdzeklis cīņā ar lieko svaru un celulītu. Mūsu piedāvātā ierīce sevi ir pierādījusi starptautiskā tirgū kā jaunākais risinājums, kā bez nogurdinošām piepūlēm atbrīvoties no „problemātiskajām” zonām Jūsu ķermenī.

OXY cenu lapa Bikernieku

 

{gallery}rigas54a{/gallery}

TOP